18 Ağustos 2009

Art of Living Part II


Size Art of Living Part I'den ve Arzu'dan bahsetmiştim. Birinci kursta yaşadığım mucizeden dolayı ikinci kursa koşarak gittim. Arzu birinci kursun öğretmeni olduğu için bu kursu yurtdışında alabiliyorsunuz veya talebe göre buraya yurtdışından öğretmen geliyor. Merak etmeyin İngilizce bilmeyenler için tercüme mevcut.
Bizim kursumuz Haziran sonuna doğru Ağva'da oldu. Çarşamba akşamüzeri başladı ve Pazar öğleden sonra son buldu. Resimlerde göreceğiniz cennet mekanda huzuru buldum. Fotodan göreceğiniz üzere semirdim de. Kursla ilgili detaylara girmeyeceğim ama aradığıman fazlasını buldum. Kurs başlamadan önce kötü bir haber almıştım ve ciddi anlamda dağılmış durumdaydım. Ve olacabileceğim en doğru yerdeydim.
İşte benim sigarayı bırakmam da bu kursa tekabül eder. İçemedim. Çarşamaba biraz içtim. Perşembe 2 tane içtim ama içime çekemedim nedense. Cuma bir tane yaktım, tek nefes çektim ve hemen söndürdüm. Cumayı saymıyorum. Cumartesi yani 20 Hazirandan beri de hiç sigara içmedim. Hiç. Bu bile ne kadar faydalı olduğunun en büyük göstergesi. Bu program daha derin. Kendinizle başbaşa kalmak, sağlıklı ve enerjik olmak, toksinlerden arınmak ve stresten uzaklaşmak için bulunmaz nimet. Derinliği biraz insanı sarsabiliyor. Ama sonunda keşfedecekleriniz için değiyor. Benim kişisel tecrübem belki 6 aylık bir teraspi sonucunda ortaya çıkacak bir gerçeği keşfetmemdi. Bu sebeple minnettarım. Hadi üşenmeyin. Kendiniz için bir şey yapın ve Art of Living'in kapısını aralayın.

Hiç yorum yok: